Koncert Rodzinny

Muzeum Reginalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie uprzejmie informuje, iż Burmistrz Wolina, Ośrodek Kultury Gminy Wolin oraz Fundacja Benefis zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu "Koncerty Rodzinne".

Koncert odbędzie się 24.02.2019 (niedziela) o godz. 16:30 w Dworku Wolińskim.
Z ciekawym programem wystąpią: młodzieżowy chór z Rosji (miasto Saratów), chór seniorów z Francji (miasto Thonon les Bains), a także chór Julin z Wolina.
Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy!

Music Island Open KONCERT RODZINNY 1

W dniu 24 grudnia 2019 r. Muzeum będzie nieczynne. Życzymy wszystkim zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia.

W Wigilię Muzeum nieczynne.

Informujemy, że dnia 15.12.2019 roku mueum będzie NIECZYNNE.Zapraszamy w poniedziałek od godz.9.00 do 15.30.Za utrudnienia przepraszamy.

15.12.2019 Muzeum nieczynne

Burmistrz Wolina ogłasza konkurs na Dyrektora Muzeum Regionalnego im. Andrzeja Kaubego w Wolinie. Pobierz ogłoszenie

Konkurs na Dyrektora Muzeum Regionalnego im. Andrz…