"Karawana Kultury"

Christmas Gift KONCERT RODZINNY2
Muzeum Regionalne w Wolinie uprzejmie zaprasza w imieniu Karawany Kultury na Koncert Rodzinny
do Dworku Wolińskiego, który odbędzie się 13 grudnia 2018 r. (czwartek) o godz. 17:00.
W koncercie wezmą udział dzieci i młodzież z zza granicy jak i z Gminy Wolin.
Uczestnicy koncertu zaprezentują ciekawy program: muzyka instrumentalna (pianino, białoruskie cymbały, gitara), śpiew solowy i chór oraz taniec.
W trakcie imprezy, na kiermaszu, będzie można podziwiać oraz nabyć ozdoby choinkowe. Ponadto organizatorzy zapraszają na poczęstunek.
Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy.